Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Це на часі

27 липня 2014 р. Молебень за Україну в центрі Володимира-Волинського. Світлина з архіву протоієрея Ігоря Бігуна

Володимирський міський декан протоієрей Юрій Пилипець відслужив молебень за Україну в центрі Володимира-Волинського з нагоди дня міста та 1026-ї річниці першої писемної згадки про нього.

Таку відправу на площі Героїв проводять щороку, але цього разу вперше під час молебню свої молитви виголосили й представники інших конфесій: УПЦ (Московського Патріархату), греко- та римо-католики.

29 липня 2014 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо