Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Їхній подвиг зміцнює

22 червня 2014 р. Протоієрей Михайло Онищук на Меморіальному комплексі вічної слави. Світлина інформаційної служби єпархії

Сьогодні декан Луцька протоієрей Михайло Онищук відслужив заупокійну літію по загиблих у Великій Вітчизняній з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни на Меморіальному комплексі вічної слави в обласному центрі.

«Оплакувати, квіти класти і любити тих, хто життя поклав за цю землю, – це не слабкість. День скорботи – це не день послаблення. День скорботи – це час укріплення», – наголосив о. Михайло.

На заході також були представники влади, ветерани та громадськість.

22 червня 2014 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо