Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Термінове благословіння

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Світлина Сергія Дубинки

З 12-ї години бити в дзвони протягом 10-ти хвилин, і так щодня до неділі включно. Таке благословіння дав сьогодні митрополит Луцький і Волинський Михаїл настоятелям парафій і намісникам монастирів єпархії.

За словами владики, таким чином Церква підтримує попереджувальний страйк на підприємствах Донбасу проти сепаратизму й тероризму, нагадує про важливість молитви до Бога за зміцнення духу й укріплення сили в боротьбі з проросійськими фашистами, що діють на Сході України, та закликає вірних взяти участь у виборах Президента України.

Окрім того, високопреосвященний благословив сьогодні о 12-й годині в обителях єпархії відправити молебень за Україну.

20 травня 2014 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо