Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Будьмо миротворцями

24 березня 2014 р. У Волинському краєзначому музеї. Світлина інформаційної служби єпархії.

24 березня луцький міський декан протоієрей Михайло Онищук із благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла взяв участь в акції «Слово матері: Миру – так! Війні – ні!», яка проходила у Волинському краєзнавчому музеї. Зокрема, відслужив заупокійну літію по загиблих героях «Небесної сотні».

У слові після молитви о. Михайло зауважив: «Найцінніше для нас сьогодні – оцінити пролиту за нас кров. Якщо ми її не оцінимо, ми приречені на повторення, хай за який час, тієї самої, а може, ще більш ганебної ситуації. Тому від нас вимагається зрозуміти, оцінити і волати на весь світ про мир». Також закликав присутніх до любові, бо любов усе перемагає.

У рамках заходу учасники декламували вірші, написані учасниками революції на євромайданах країни, співали українських пісень. Оголосити ультиматум війні прийшли представники національних меншин, студентства, громадськості.

25 березня 2014 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо