Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ДОРОБОК ЮНИХ ПИСАНКАРІВ

4 квітня 2007 р.

Доробок юних писанкарів. Світлина Петра КривошеяВ українській традиції Великдень немислимий без писанки. І хоча «нові технології» до краю спростили виготовлення цього пасхального дива – наклеїв візерунок на яйце та й писанка готова, - справжніми шанувальниками прекрасного плекаються давні способи писанкарства і традиційні мотиви, що, втім, залишають простір і для новаторства, і для авторської індивідуальності. У цьому могли переконатися всі, хто прийшов на відкриття одинадцятої виставки-конкурсу «Писанковий дивоцвіт» до Луцької дитячої художньої школи 30 березня, зокрема старший капелан єпархії протоієрей Олександр Безкоровайний. «Диву даєшся, – ділиться враженнями священик, – які писанки створили юні художники, ще зовсім діти. У їхніх талановитих руках кожне яєчко, цей пасхальний атрибут, стало неповторним витвором мистецтва. Нехай же кожен учасник виставки – і той, кого було нагороджено, і той, чиї нагороди ще попереду, – не розтратить, а примножить у своїй душі цей промінчик великодньої радості».

04 квітня 2007 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо