Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Згоріла церква

23 січня 2013 р. Пожежа в церкві Святої Трійці в Турійську. Світлина з сайта volynnews.com

В Турійську трапилася велика трагедія: згорів храм Святої Трійці. За словами декана і настоятеля парафії протоієрея Миколи Даньківа, офіційна причина загорання – проблеми з електропроводкою, однак він не виключає і версію підпалу.

Вогонь помітили о 14.30. Гасити полум’я прибули п’ять пожежних автомобілів з Ковеля, Турійська та району, Володимира-Волинського, однак святиню врятувати не вдалося: залишилися тільки стіни.

Церковна громада просить усіх небайдужих людей про допомогу. Кошти можна переказати за такими реквізитами: рахунок 26004300611841, ідент. номер 20145485. Банк – філія Волинського ОУ АТ «Ощадбанк», м. Луцьк. МФО 303398.

28 січня 2014 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо