Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Трудитися далі!

9 січня 2014 р. Протоієрей Андрій Сидор під час святкування 70-ліття композитора Петра Старушика та презентації збірки його творів «Обіймись, Україно!» у будинку «Просвіта» м. Горохова. Світлина з архіву священика.

Горохівський декан протоієрей Андрій Сидор взяв участь у святкуванні 70-ліття композитора Петра Старушика та презентації збірки його творів «Обіймись, Україно!». Захід відбувся в будинку «Просвіта» м. Горохова.

У доробку цього митця більшість творів складають духовні піснеспіви. Зокрема, на ноти він поклав «Отче наш», «Вірую», «Херувимську пісню» та інші сакральні тексти. Тож душпастир побажав імениннику і надалі Божої допомоги та рясних благословень.

14 січня 2014 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо