Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Не гасіть різдвяного вогника

9 січня 2014 р. Протоієрей Ігор Бігун під час концерту «З колядою в серці» в районному будинку культури у Володимирі. Світлина з архіву священика.

Помічник володимирського міського декана протоієрей Ігор Бігун взяв участь у концерті «З колядою в серці», що відбувся в районному будинку культури. Його запросила організатор – викладач Центру позашкільної освіти, керівник зразкового вокального ансамблю «Ладомир» Тетяна Тюрікова.

У вітальному слові душпастир благословив дітей, побажав, щоб колядки у їхньому виконанні звучали все краще, аби і надалі прославляли народження Спасителя й так зберігали традиції нашого народу.

11 січня 2014 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо