Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Задля безпечних свят (уточнено)

26 грудня 2013 р. Представники єпархії з працівниками ДСНС в навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності. Світлина прес-служби ДСНС у Волинській області

26 грудня в рамках співпраці Управління єпархії (духовної консисторії) з Управлінням державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) області для деканів, або їхніх помічників проведено семінар-нараду про дотримання правил протипожежної безпеки у різдвяно-новорічні свята.

Крім благочинних, участь у заході взяв віце-канцлер, старший капелан єпархії протоієрей Олександр Безкоровайний. Захід відбувся в навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

На завершення о. Олександр подякував Управлінню ДСНС за роботу, привітав зі прийдешніми святами і побажав, щоб нещасних випадків було якомога менше.

28 грудня 2013 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо