Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Для малечі (додано фотосесію і відео)

18 грудня 2013 р. В обласному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Світлина з сайта vpba.org

Викладачі й студенти Волинської православної богословської академії (ВПБА) до дня святителя Миколая Чудотворця влаштували святкові дійства в Луцькій школі-інтернаті та в обласному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Про це повідомляє сайт академії Vpba.org.

17 грудня студенти на чолі з викладачами священиком Андрієм Хромяком та Валентиною Нідзельською провели пісенний і поетичний захід у школі-інтернаті та подарували закладу котел для підігріву і приготування їжі. Учні прочитали вірші про цього великого Божого угодника, а душпастир привітав присутніх із наступаючим святом, побажав їм здоров’я та духовного вдосконалення.

Наступного дня, 18 грудня, представники ВПБА у цьому ж складі відвідали центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Спочатку о. Андрій розповів дітям про життя святого Миколая, наголосивши, що він, на відміну від Діда Мороза та Санта Клауса, був реальною історичною особою. Вихованці духовної школи розповіли, як колись чудотворець захистив Луцьк від загарбників, заспівали пісні про цього небожителя, колядки українською, російською, німецькою мовами та роздали дітям власноруч зроблену солодку випічку.

19 грудня 2013 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо