Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Для практичної роботи

Новий методичний посібник «Церковне соціальне служіння» представлено мирянам та священикам 15 листопада на семінарі «Основи соціального служіння на парафії». Упорядник – матінка Валерія Лесюк, завідувач відділу організації благодійності та соціального служіння єпархії.

Посібник створено для популяризування практичного досвіду в релігійних громадах, ознайомлення з технологіями соціальної роботи та інформаційними інноваціями, необхідними для цього служіння. У ньому йдеться про допомогу алкозалежним, ув’язненим, неповносправним, багатодітним та неповним сім’ям, лікарняне служіння, протиабортну діяльність, проведення благодійних заходів, організацію молоді на парафії, підтримку волонтерів, про те, як розглянути прохання про допомогу та зібрати кошти.

Інформація, викладена в посібнику, стане в пригоді і священикам, і мирянам, котрі бажатимуть організувати соціальне служіння у громаді. Адже послужити ближньому – це послужити Самому Богу.

Посібник можна замовити за моб. тел. (095) 037-67-00 або електронною адресою social-sluzhba@ukr.net.

20 листопада 2013 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо