Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

За бажанням громади

14 жовтня 2013 р. Настоятель і вірні парафії Вознесіння Господнього в Устилузі Володимирського районного деканату. Світлина Анни Здебської

На Покрову Пресвятої Богородиці в Устилузі Володимирського районного деканату освятили статую Матінки Божої, установлену на церковній площі парафії Вознесіння Господнього з ініціативи та коштом громади. Чин освячення після Літургії звершив настоятель священик Юрій Здебський у співслужінні з протоієреєм Борисом Гідзінським.

У відправі взяли участь секретар міськради Людмила Касьян, представники інших конфесій, зокрема вірні УПЦ (МП). З квітами прибули й вихованці місцевого дитсадка в супроводі вихователів.

Настоятель парафії, виголошуючи слово, закликав людей не проходити повз цей образ без молитви.

Як відомо, в православній традиції не передбачено розміщення об’ємних зображень у храмах, чого не скажеш про позахрамові території. Хоча на Волині й це трапляється рідко. Виготовляючи ж устилузьку статую, дніпропетровські майстри брали за основу саме православне зображення Пречистої Діви Марії.

17 жовтня 2013 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо