Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Для «черідки малої»

10 вересня 2013 р. Учасники освяти наріжного каменю майбутнього храму Преподобного Іова Почаївського в с. Черкаси Ковельського районного деканату. Світлина з архіву священика Матвія Олійника

10 вересня, у день знайдення мощей преподобного Іова Почаївського, ковельський районний декан протоієрей Іван Бонис із благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла освятив наріжний камінь майбутнього Свято-Іовопочаївського храму в с. Черкаси.

Божественну Літургію і чин освячення з деканом правили настоятель парафії священик Василь Старевич та інше місцеве духовенство. У проповіді о. Іван наголосив на подвижництві преподобного та потребі ревної віри, а настоятель подякував усім за свято, до якого довго і старанно готувались, особливо церковному старості Михайлові Марківу.

У цьому селі ніколи не було церкви, повідомив о. Василь інформаційній службі єпархії. Лише кілька років тому поставили каплицю-вагончик, де відправляюється Богослужіння. Тут немає сільради, школи. Мешканців також небагато, але вони вирішили збудувати хоча б невеличку церковцю.

12 вересня 2013 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо