Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Подяка дітям

26 серпня 2013 р. Учасники першого одноденного табору для церковних прислужників та учнів недільної школи в Люблинці Ковельського районного деканату. Світлина з сайта Cerkva-kovel.com.ua

У селищі Люблинець вперше відбувся одноденний табір для церковних прислужників та учнів недільної школи, повідомляє сайт Ковельського районного деканату. Захід організував настоятель місцевої парафії Великомученика і цілителя Пантелеймона священик Матвій Олійник.

Як розповів інформаційній службі єпархії душпастир, такий задум виник із вдячності до дітей, які сумлінно ставляться до своїх обов’язків у храмі. Є такі, що приїжджаючи здалеку (із Запоріжжя, Львова) на канікули до бабусі, з радістю прислуговують у Божому домі та мріють стати священиками.

У програмі табору були й духовні бесіди, і спортивні ігри, й обід, приготований на вогнищі. Такі табори проводитимуться й надалі, поділився намірами о. Матвій.

30 серпня 2013 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо