Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

З молитвою до рівноапостольного

28 липня у Володимирі, продовжуючи святкування 1025-ліття хрещення Русі, відзначили день міста. З цієї нагоди міський декан протоієрей Юрій Пилипець у співслужінні з районним деканом протоієреєм Євгеном Шевчуком та іншим духовенством хресною ходою вирушили від собору Різдва Христового до центральної площі міста, де відслужили молебень.У своєму слові о. Юрій наголосив на духовному аспекті хрещення Русі.

Цього ж дня у храмі Рівноапостольного князя Володимира райцентру після Божественної Літургії також було відслужено молебень, який відправив помічник міського декана протоієрей Ігор Бігун спільно із настоятелем парафії протоієреєм Юрієм Пікулою та іншим духовенством.

01 серпня 2013 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо