Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Продовжувати справу

25 липня 2013 р. Круглий стіл «Роль та значення прийняття Християнства на Русі» у Культурно-мистецькому центрі ім. Т. Шевченка м. Володимира. Світлина з архіву протоієрея Ігоря Бігуна

Володимирський міський декан протоієрей Юрій Пилипець і його помічник протоієрей Ігор Бігун взяли участь у круглому столі «Роль та значення прийняття Християнства на Русі», що пройшов у Культурно-мистецькому центрі ім. Т. Шевченка.

Отець Ігор виступив із промовою про важливість прийняття Христової віри та велику користь від цього Давньокиївській державі. До обговорення долучилися й представники інших конфесій.

Як повідомив сайт Volodymyrrada.gov.ua: учасники заходу одностайно погодилися: перед владою і Церквою сьогодні стоять дуже відповідальні завдання, передусім – повернення до нашого духовного коріння, до морально-етичних норм поведінки, особливо підростаючого покоління. Цієї мети можна досягнути шляхом щоденної клопіткої освітньої та виховної роботи, особливо серед молоді та дітей.

30 липня 2013 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо