Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

До ювілею Володимира

23 липня 2013 р. Протоієрей Микола Удуд – на презентації фотоальбому «Володимирщина». Світлина з архіву протоієрея Ігоря Бігуна

Клірик собору Різдва Христового у Володимирі протоієрей Микола Удуд взяв участь у презентації фотоальбому «Володимирщина», що відбулася в історичному музеї райцентру.

Автор літографій, які увійшли до збірки, – художник Антоніо Чорпіта, про якого відомо лише те, що в першій половині ХХ ст. подорожував краєм і зобразив пам’ятки архітектури. Цей фотоальбом із серії «Українська культура в образах» побачив світ у 1932 році у львівському видавництві й не перевидавався. До 1025-ліття Володимира альбом за власний кошт видрукували уродженці міста – брати Андрій і Юрій Хомики. Цю книгу передано в усі місцеві школи, Будинки культури і бібліотеки.

30 липня 2013 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо