Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Шануючи Основний Закон

27 червня 2013 р. Під час урочистості з нагоди Дня Конституції у Культурно-мистецькому центрі ім. Т. Шевченка м. Володимира. Світлина з архіву протоієрея Миколи Гінайла

Сьогодні священики єпархії взяли участь у заходах до Дня Конституції.

Віце-канцлер єпархії протоієрей Олександр Безкоровайний взяв участь в урочистостях у Волинському облмуздрамтеатрі ім. Т. Шевченка.

У Володимирі помічник районного декана протоієрей Микола Гінайло був учасником святкувань у Культурно-мистецькому центрі ім. Т. Шевченка. Цьогоріч, як зазначив душпастир, уперше представники найбільших конфесій, що діють у місті, приєдналися до урочистості й разом молилися за процвітання України.

27 червня 2013 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо