Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Повинні дружити й надалі

25 червня 2013 р. Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Світлина Ігоря Сацика

Учора, під час перебування у нашій єпархії, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет поспілкувався із місцевими журналістами.

Відповідаючи на запитання, чи можливе примирення між поляками й українцями після доволі різкої резолюції сейму щодо Волинської трагедії 1943 року, Його Святість відповів: Не те що можливе примирення, ми вже й тепер існуємо у мирі та повинні дружити надалі. Трагічні події часів Другої світової спонукають нас до взаємного прощення й прагнення, щоб криваві події не повторились. Є, щоправда, політичні сили в Польщі, котрі бажають нажити собі на цій темі сумнівні дивіденди. Однак ми всі, поляки й українці, маємо дбати про мир і дружбу.

25 червня 2013 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо