Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Для тих, хто поширює слово

6 червня 2013 р. Протоієрей Ігор Бігун відправляє молебень за здоров’я журналістів. Світлина з архіву священика

Володимирські журналісти розпочали відзначення професійного свята з молитви. Учора помічник міського декана протоієрей Ігор Бігун відслужив у соборі Різдва Христового Божественну Літургію і молебень за здоров’я представників ЗМІ та їхніх сімей.

У вітальному слові священик, наголосивши на великій відповідальності перед Богом тих, хто поширює правду, подякував за плідну співпрацю і побажав ще більше прославляти Господа і служити людям.

07 червня 2013 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо