Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Словами, піснями, грішми (оновлено)

Священик Матвій Олійник із важкохворою Люмилою Цветковою. Світлина з архіву священика

У Неділю святих жінок-мироносиць настоятель парафії Великомученика і цілителя Пантелеймона в селищі Люблинець Ковельського районного деканату священик Матвій Олійник взяв участь у благодійному концерті «А мама – то найкраща покрова, вона покриє останнім листочком». Він проходив у місцевому Будинку культури на підтримку важкохворої молодої мами Людмили Цвєткової. Організатор – завідувач СБК Неоніла Солом’янюк.

Звертаючись до присутніх, о. Матвій побажав, щоб сучасна жінка була віддана своїй сім’ї та ближньому подібно до жінок-мироносиць.

Учні загальноосвітньої та музичної шкіл, вихованці дитячого садка виступили з концертними номерами. Пісня про маму пролунала й у виконанні душпастиря та його матері. Також за ініціативи священика біля скриньки для збору коштів кожному жертводавцю було вручено вірш «Щастя жінки».

Підтримати односельчанку прийшли селищний голова Олександр Федонюк, представники інших конфесій.

30 травня 2013 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо