Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Дитяча лепта

Ярина Малаховська

Учора в Центрі християнського виховання дітей і молоді в Луцьку (директор – священик Андрій Ротченков) за підтримки відділу організації благодійності та соціального служіння єпархії відбулася доброчинна безпрограшна лотерея. Мета – долучитися до збору коштів для 14-річної Ярини Малаховської, яка перебуває в лікарні після аутотрансплантації кісткового мозку.

Завідувач відділу Валерія Лесюк пояснила учням, що їхній внесок, незалежно від того, хто скільки дасть, прирівнюється до лепти євангельської вдовиці. Адже кожна гривня, віддана ними, – порятунок для іншої дитини.

Кожен тягнув папірець із номером і отримував невеличкий подарунок – олівці, кольоровий папір, розмальовки, книжки.

Цього дня для важкохворої було зібрано 439 грн.

29 квітня 2013 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо