Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Глибина посту – через музику

7 квітня 2013 р. П’ятий щорічний концерт постової пісні в Турійську. Світлина з архіву протоієрея Миколи Даньківа

У Турійському районному будинку культури вп’яте відбувся щорічний концерт постової пісні «Хресту Твоєму поклоняємось, Владико» за участю парафіяльних хорів деканату. Про це інформаційну службу єпархії повідомив декан протоієрей Микола Даньків. Він був ведучим концерту, а глядачами – місцеві мешканці різних конфесій. Мета заходу – показати важливість Великого посту не тільки зі слів священика, а й з пісень.

Уперше донести глибину постової пісні спробували дитячі хори парафій Пресвятої Трійці селища Турійськ та Покрови Пресвятої Богородиці с. Маковичі. У перерві між піснеспівами зі сцени лунали поетичні рядки у виконанні мирян та уривки з Біблії з уст душпастиря.

18 квітня 2013 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо