Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Берегти й передавати

10 квітня 2013 р. Директор недільної школи собору Різдва Христового у Володимирі протоієрей Ігор Бігун – на відкритті виставки писанок Тетяни Пасієвич. Світлина з архіву священика

Директор недільної школи собору Різдва Христового у Володимирі протоієрей Ігор Бігун разом із викладачем Ларисою Лучинець та вихованцями взяли участь у відкритті виставки писанок Тетяни Пасієвич, яка відбулась у краєзнавчому музеї райцентру.

Витвори майстрині унікальні орнаментом і чіткістю візерунка: цьому мистецтву вона присвятила 35 років життя.

Душпастир привітав авторку й побажав і надалі бути яскравим прикладом, особливо для молоді, у збереженні народних традицій. У дарунок їй пролунали пісні у виконанні школярів.

12 квітня 2013 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо