Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Донести проблему

Священик Андрій Ротченков. Світлина інформаційної служби єпархії

Директор Центру християнського виховання дітей і молоді в Луцьку священик Андрій Ротченков взяв участь у навчальному семінарі-тренінгу «Актуальні питання викладання курсів духовно-морального спрямування», що відбувся у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти.

Учасниками заходу були методисти районних та міських методкабінетів, які опікуються викладанням предметів «Християнська етика в українській культурі» та «Основи християнської етики», представники Волинської ради Церков.

Останніми роками ситуація з «Основами християнської етики» у школах погіршується, підкреслив о. Андрій. Відсутність методичного забезпечення та належного фінансування, зменшення кількості годин викладання – причини скорочення кількості учнів, котрі вивчають цей предмет.

Прикро, що з боку держави (недофінансування), з боку директорів навчальних закладів (нерозуміння й незацікавленість) та з боку батьків, які часто малоактивні й не відстоюють право своїх дітей на відвідування цього курсу, вивчення «Основ християнської етики» згортається, зазначив душпастир. Аби зберегти й розширити його, потрібно наполегливо стукати у двері освітян, «будити» мам і тат, зокрема з амвонів церков.

02 квітня 2013 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо