Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Первоієрарх – про Волинську трагедію

Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Світлина Сергія Дубинки

Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звернувся до громадськості з нагоди 70-річчя кривавого польсько-українського протистояння у нашому краї, відомому в історії як Волинська трагедія. Про це йдеться на офіційному сайті Cerkva.info.

Зокрема, нагадуючи про ці сумні події, Святійший закликав усіх «гідно вшановувати жертв українсько-польських конфліктів і молитися за них».

«Прощаємо і просимо прощення» – ці слова допомагають кожному з нас, українцю й полякові, залишити в минулому викликані протистоянням гнів, ненависть, бажання помсти чи реваншу, наголосив Патріарх Філарет.

28 березня 2013 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо