Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Готуємося до Помісного Собору

У столиці відбулося чергове засідання Священного Синоду Київського Патріархату, повідомив офіційний сайт Cerkva.info. Ішлося, зокрема, про підготовку до Помісного Собору – найвищого керівного органу нашої Церкви, що відбувається не рідше одного разу на п’ять літ. На відміну від Синоду та Архієрейського Собору, в його роботі беруть участь не тільки єпископи, а й представники всієї повноти Церкви – священики, ченці, миряни. Черговий Помісний Собор відбудеться 27 липня 2013 р.

Було визначено квоти, строки і порядок обрання делегатів на нього. Згідно з умовами, від Волинської єпархії участь візьмуть: правлячий і вікарний архієреї, троє священиків і троє мирян, один делегат – від Волинської православної богословської академії, один – від чоловічого монастиря Святителя Миколая Чудотворця в с. Жидичин Ківерецького деканату та один – від жіночих монастирів єпархії. Персонально учасники стануть відомі не пізніше 15 травня.

12 березня 2013 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо