Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

До древніх святинь

Хеврон і Сусіта. Ці міста Палестини та Ізраїля уперше відвідала прочанська група, організована паломницьким центром єпархії «Осанна» (керівник Лариса Савчук). Богомілля на Святу Землю очолював архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент.

В околицях Хеврона прочани вознесли молитви у місці, де, згідно з переказами, патріархові Аврааму явилася Пресвята Трійця, біля славнозвісного мамврійського дуба. Нині там знаходяться російський православний храм Праотців і Троїцький монастир.

Місто Сусіта у ранньому середньовіччі було важливим християнським центром. Остаточно знищений землетрусом в 749 році. У 1967-му на місці історичної Сусіти звели сирійську військову базу. З 2004 року це національний парк і місце розкопок, у ході яких знайдено руїни візантійських церков тощо.
06 грудня 2012 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо