Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Нова святиня

10 листопада 2012 р. Каплиця Введення Пресвятої Богородиці у храм на околиці с. Соснина Іваничівського деканату. Світлина з архіву священика Володимира Конопка
На парафії Великомучениці Параскеви-П’ятниці в с. Соснина Іваничівського деканату освятили каплицю на честь свята Введення Пресвятої Богородиці у храм. Святиню поставлено при в’їзді в село – для його духовної оборони – за почином настоятеля священика Володимира Конопка за кошти сім’ї фермера Леоніда Карпюка (постійного жертводавця громади).

Чин освячення, який відправили в день престольного свята, очолив помічник декана протоієрей Андрій Мельничук. Окрім о. Володимира співслужило духовенство місцеве й Нововолинського деканату. У молитві взяли участь голова сільради Марія Синюк, депутат райради Юрій Мазурок. А Леонідові Карпюку цього дня було вручено відзнаку Патріарха – орден святителя Миколая Чудотворця.
13 листопада 2012 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо