Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Освята і ювілей у Рожищі

Недільна школа й дзвіниця парафії Різдва Пресвятої Богородиці м. Рожище. Світлина Тараса Процюка
Єпископ Володимир-Волинський Матфей освятив нові дзвони і приміщення недільної школи на парафії Різдва Пресвятої Богородиці в Рожищі з нагоди 20-річчя утворення громади Київського Патріархату в цьому місті.

Під час Божественної Літургії та чину освяти з владикою співслужили декан та настоятель парафії протоієрей Василь Шняк, намісник луцького Замкового монастиря Архангелів ігумен Святополк (Канюка), намісник монастиря Успіння Пресвятої Богородиці в с. Сокіл (Сокуль) ігумен Яків (Мільян), місцеве духовенство та з Луцького міського деканату.

Звертаючись до присутніх, архієрей виголосив слово про значення становлення та зміцнення парафії в духовному зростанні християн.

Коли у 1992 р. створили цю першу громаду, люди були настільки духовно піднесені, що за чотири місяці збудували храм, зазначив о. Василь. Але й нині не менше піклуються про Божу домівку. Ось своїми силами спорудили дзвіницю (дзвони 100, 50 і 30 кілограмів), під якою розмістилась двокімнатна недільна школа.
01 листопада 2012 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо