Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Ушанували реліквію

На парафії Святителя Василія Великого селища Стара Вижівка перебувала копія Белзької (Ченстоховської) ікони Божої Матері з храму Покрови Пресвятої Богородиці с. Поворськ Ковельського районного деканату. Образ привезли священики з Голоб та с. Облапи протоієреї Андрій Сех і Любомир Чехович, у чиїх церквах знаходилась ікона з 14 жовтня.

Святиню зустріли на початку селища й хресним ходом перенесли до храму. Настоятель протоієрей Іван Зеленко (декан) у співслужінні з іншим духовенством відслужив акафіст Пресвятій Богородиці й виголосив слово про значення ікони та підкреслив, що відтепер Белзська Богородиця відвідуватиме старовижівську парафію щороку.
26 жовтня 2012 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо