Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

А джерело віри б’є!

13 вересня 2012 р. Священики й миряни єпархії беруть участь у Патріаршому Богослужінні на цілющому джерелі в урочищі Заглина (Львівська єпархія), на місці чудесного явлення Божої Матері. Світлина з архіву Тараса Терещука

13 вересня, у день Покладення чесного пояса Пресвятої Богородиці, єпископ Володимир-Волинський Матфей побував у Львівській єпархії, куди прибув із первосвятительським візитом Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Владика Матфей взяв участь в урочистому Богослужінні на цілющому джерелі присілка с. Монастирок Жовківського району – урочища Заглина (місце чудесного явлення Божої Матері). Сюди прибули й волиняни-паломники: духовенство та миряни із селища Люблинець, сіл Колодяжне, Мощена, Уховецьк і Городище Ковельського районного деканату.

Джерело Пресвятої Богородиці вже декілька століть виточує живу й чудодійну воду, яка зцілює кожного спраглого, очищає і загартовує всіх, хто благає про заступництво і покров Пречистої Діви. Як розповів інформаційній службі єпархії один із організаторів поїздки настоятель парафії Великомученика й цілителя Пантелеймона в Люблинці священик Матвій Олійник, декілька разів радянською владою тут чинилося святотатство – джерело засипали, але місцеві жителі щоразу вночі розчищали його і незважаючи ні на які погрози продовжували шанувати це святе місце. Нині воно стало місцем постійного богомілля.

18 вересня 2012 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо