Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Не забудемо про героїв

28 серпня, на Успіння Пресвятої Богородиці, рожищанський декан протоієрей Василь Шняк освятив хрест і стелу в пам’ять про 33-х загиблих вояків Української повстанської армії в с. Духче та відправив заупокійну літію на площі в центрі села. У богослужінні, зокрема, взяли участь голова райради Андрій Музика, депутат облради Роман Карпюк, голова сільради Валентина Саковець, голова Волинського крайового братства вояків ОУН-УПА Василь Кушнір.

Звертаючись до присутніх, о. Василь закликав усіх не забувати в молитвах про загиблих і в нових умовах продовжувати їхню велику справу. Як зазначив священик, достеменно невідомо, скільки повстанців загинуло в цьому селі, бо ще ведуться розкопки, тому й число полеглих воїнів може бути більшим.

29 серпня 2012 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо