Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Закладено підмурівок

24 липня, у день рівноапостольної Ольги, великої княгині Київської, митрополит Луцький і Волинський Михаїл освятив фундамент і перший камінь під будівництво нового Свято-Ольгинського храму в Ківерцях.

Із владикою співслужили настоятель протоієрей Олег Ткачусь та інше духовенство. До торжества долучилися голова райдержадміністрації Зиновій Колісник, міський голова Володимир Жгутов. Звертаючись до присутніх, високопреосвященний виголосив слово про значення будівництва храму та віру в Бога.

За словами настоятеля, цього дня, хоч і в будень, багато вірян прибуло, щоб розділити радість спільної молитви.

26 липня 2012 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо