Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Молодіжний табір вдався!

Відкриття третього щорічного молодіжного табору нашої єпархії, який відбувся 10–20 липня 2012 р. в урочищі Білі Береги поблизу селища Колки Маневицького деканату. Світлина з архіву Ігоря Сацика

10–20 липня в урочищі Білі Береги поблизу селища Колки Маневицького деканату втретє відбувся щорічний молодіжний табір нашої єпархії. Організатор – Волинська духовна консисторія, зокрема інспектор з питань місійної діяльності протоієрей Юрій Близнюк.

Відкрив табір молебнем на початок усякого доброго діла митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Він побажав таборянам провести час, відведений Богом для відпочинку, із користю для душі та тіла. Владика був приємно здивований кількістю учасників (60 осіб), які прибули з різних деканатів.

До загальної програми табору входили ранкові та вечірні молитви в сосновому бору, богослужіння, проща до Тростянецької чудотворної ікони, спортивні та інтелектуальні ігри, пісні під гітару біля вогнища і т. ін. Цікавими були й бесіди зі священиками на різні теми, які проводили о. Юрій та протоієрей Віктор Михалевич.

Приємно, що все більше душпастирів приєднується до проведення табору. Так, священики Олег Чвир, Богдан Григлевич, Назар Бабій були духівниками куренів. Також велика подяка маневицькому деканові протоієрею Андрію Закидальському й адміністрації Колківського лісництва за матеріальну та інформаційну підтримку, а священикам Миколі Савчуку та Юрію Крохмалеві-Брилевському – за технічний супровід.

На питання, чи вдався табір, чи сподобався, найкращою відповіддю є вдячні слова батьків, що лунають у телефонній слухавці.

24 липня 2012 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо