Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Зустріч Патріарха

Зустріч Патріарха Філарета біля кафедрального собору Святої Трійці в Луцьку. Світлина Леоніда Максимова

Учора ввечері до Луцька прибув Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, щоб разом із волинянами відзначити храмове свято головної святині краю – кафедрального собору Святої Трійці. Від межі Волинської і Рівненської областей Святійшого супроводжували митрополит Луцький і Волинський Михаїл та канцлер єпархії протоієрей Микола Цап.

Біля брами кафедрального собору Первоієрарха нашої Церкви зустріли вікарій єпархії єпископ Володимир-Волинський Матфей, голова обласної ради Володимир Войтович, декан собору протоієрей Микола Нецькар, інше місцеве духовенство та багато мирян. Вихованці центру християнського виховання дітей та молоді вручили Його Святості коровай, виголосивши віншування.

З нагоди прибуття високого гостя в соборі відправили подячний молебень. Патріарх привітав присутніх зі Святом Трійці, висловивши задоволення тим, що й цього року Господь сподобив його святкувати П’ятдесятницю разом із волинянами. «Кожного разу, згадуючи зішестя Святого Духа, закликаємо в наших молитвах, щоб Господь не залишав нас святої Божественної благодаті й укріпляв в цьому земному житті для того, щоб ми прийшли в Царство Небесне і вічне блаженне життя», – зазначив Святійший владика.

04 червня 2012 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо