Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

У щасливу путь
(оновлено)

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл відправляє подячний молебень для випускників, їхніх батьків і вчителів у кафедральному соборі Святої Трійці. Світлина інформаційної служби єпархії

У середніх школах області відбулися випускні урочистості. Священнослужителі нашої єпархії, багато випускників, їхніх батьків і вчителів використали цю нагоду для подячної молитви Богові.

12 травня у кафедральному соборі Святої Трійці увесь день відправляли особливі подячні молебні. Один із них очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл.

Після Богослужіння владика звернувся до присутніх зі словом. Він побажав юним отримати подальшу освіту, що дасть можливість виразити той талант, яким наділив їх Господь. Архіпастир нагадав молоді про заповідь шанувати батьків, а батькам – не дратувати дітей, а навпаки, мудро допомагати їм, дозволити дітям відбутися як особистість.

Дякували Богові за успішне завершення навчання й у Горохові. З цієї нагоди декан, настоятель парафії Вознесіння Господнього протоієрей Андрій Сидор відслужив подячний молебень. Адже цьогоріч випускниками стали ті, кого на початку 1990-х років він охрестив. У щасливу дорогу благословив душпастир випускників НВК «Загальноосвітня школа I–ІІІ ступенів – гімназія».

21 травня 2012 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо