Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

До Миколая в Італію

Паломницька група з нашої єпархії, з Горохова, уперше побувала в м. Барі (Італія), де перебувають мощі Миколая Мирлікійського. Світлина з архіву протоієрея Романа Яніва

Паломницька група з нашої єпархії уперше побувала в м. Барі (Італія), де перебувають мощі Миколая Мирлікійського. Ініціатор прощі – настоятель парафії Святителя Миколая Чудотворця в Горохові протоієрей Роман Янів.

З нагоди 10-річчя заснування цього храму душпастир з іще п’ятьма богомольцями, серед них жертводавці – начальник державної податкової інспекції району Руслана Дейнега, директор психоневрологічного інтернату Юлія Ковальчук, Василь Ріполовський – відвідали собор Святого Миколая (XI ст.), де перебувають останки угодника. 8 травня о. Роман відслужив молебень біля бічного престолу й миропомазав не тільки наших паломників, а й інших прочан.

Крім того, волиняни стали свідками святкування Перенесення мощей святого Миколая з Мир Лікійських до Барі. За словами душпастиря, це дуже цікаво й триває три дні. На перший день з собору виносять образ чудотворця в супроводі безлічі пілігримів. Потім його відносять у порт і, відпливши на яскравому кораблику, повертаються до міста увечері. Після цього кораблик на колесах везуть головними вулицями і заносять у базиліку, де відправляють богослужіння.

Також наші паломники протягом 5–12 травня побували в Римі, Венеції та угорській столиці Будапешті. В Україну вони привезли ікони святого Миколая, прикладені до мощей Божого угодника.

21 травня 2012 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо