Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Привітали архіпастиря
(оновлено)

9 травня митрополитові Луцькому і Волинському Михаїлові виповнилося 46 років. Оскільки цього дня і владика, і духовенство брали участь у заходах, присвячених поминанню жертв Другої світової війни, відзначення дня народження традиційно перенесли.

Отож 10 травня в кафедральному соборі Святої Трійці обласного центру відправили Літургію і подячний молебень. Їх відслужили владика Михаїл, вікарій єпископ Володимир-Волинський Матфей, канцлер єпархії протоієрей Микола Цап, декан собору протоієрей Микола Нецькар, ректор Волинської православної богословської академії (ВПБА) протоієрей Ігор Швець, декани єпархії та інші священнослужителі. У молитві взяли участь намісниця володимирського монастиря Різдва Христового ігуменя Марія (Ігнатенко), викладачі й вихованці ВПБА, миряни.

У вітальному слові від духовенства і мирян єпархії владика Матфей підкреслив: «Велика дяка Богові і Священному Синоду нашої Церкви за те, що саме Вас владико, вісім років тому було призначено духовним керманичем на древню Волинську кафедру. З вашого благословення і вашими турботами щоденно зростає і міцніє наша Церква, освячується багато нових храмів, розбудовується духовна школа, яка завдячуючи вам отримала статус богословської академії, загалом оновлюється єпархія. Всі ми постійно відчуваємо Вашу архипастирську опіку та надихаємось Вашою ревністю у служінні Богу і Українській Церкві».

Звертаючись до присутніх, митрополит зазначив: «Дякую, що ми разом будуємо Церкву, допомагаємо людям знайти віру й бути впевненими в завтрашньому дні... Я радію, що можу вам усім прислужитися. Бажаю, щоб ми разом розбудовували Київський Патріархат і були єдиною громадою, бо в силі і єдності перебуває Бог».

14 травня 2012 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо