Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Свято «Пласту»

Віце-канцлер єпархії протоієрей Олександр Безкоровайний бере участь в урочистостях з нагоди 100-ліття першої пластової присяги в Україні. Світлина з сайта Facebook.com/plastnavolyni

12 квітня в Луцькому замку відбулись урочистості з нагоди 100-ліття першої пластової присяги в Україні. Розпочався захід із молебню, який відслужив віце-канцлер єпархії протоієрей Олександр Безкоровайний. Священик також освятив прапор 9-го куреня ім. Василя Стуса. Разом із юнню молилися представники влади й громадськості.

Звертаючись до присутніх, о. Олександр зазначив, що традиції пластунів, які передавалися з покоління до покоління, – це моральні цінності й чесноти. У першу чергу – це християнські чесноти, наголосив душпастир: любов і повага до ближніх, до Церкви, а також до своєї держави.

20 квітня 2012 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо