Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

З ЄРУСАЛИМА ДО ОСТРОГА
(оновлено)

На V Всеукраїнській олімпіаді з основ християнської етики «Юні знавці Біблії» в Національному університеті «Острозька академія». Світлини з архіву Лариси Савчук

29–30 березня відбулася V Всеукраїнська олімпіада з основ християнської етики «Юні знавці Біблії» в Національному університеті «Острозька академія» за підтримки Міністерства освіти, науки, молоді та спорту й Українського біблійного товариства.

Незадовго до цього, за успішне проведення олімпіади та вдалий виступ учасників із Волині молилися на Святій Землі прочани з нашої єпархії. Молебень очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Для бібліотеки Академії на прохання її професора протоієрея Василя Жуковського було придбано цінне видання Тори (П’ятикнижжя Мойсеєве у Юдаїзмі), за яким будуть проводитись релігієзнавчі дослідження. Владика запалив від благодатного вогню свічки за кожного з учасників олімпіади. Цю книгу та свічки передала в Острозі на урочистому відкритті олімпіади керівник паломницького центру «Осанна» нашої єпархії Лариса Савчук.

Щиру молитву богомольців почуто: волиняни здобули переконливу перемогу на олімпіаді – школярі різних класів отримали перші, другі і треті місця.

03 квітня 2012 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо