Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

ВІД ЧУДОТВОРНОЇ ДО МИРОТОЧИВОЇ

Копія Тростянецької чудотворної ікони Богоматері – в Скригові Горохівського деканату. Світлина з архіву священика Сергія Лівончука

З 27 лютого по 4 березня, першого тижня Великого посту, в храмі Успіння Пресвятої Богородиці с. Скригово Горохівського деканату перебувала копія Тростянецької чудотворної ікони Богоматері «Одигітрія». Її привіз сюди священик Сергій Ледвовк із с. Тростянець Ківерецького деканату, де в храмі Святої Трійці міститься цей чудодійний образ.

Як повідомила інформаційній службі єпархії місцева вчителька християнської етики Євгенія Харків, протягом тижня настоятель парафії священик Сергій Лівончук відправляв молебні, акафісти перед Тростянецьким образом та іконою Господа Ісуса Христа (яка, за словами о. Сергія, час від часу мироточить, востаннє – що, вочевидь, знаково – напередодні прибуття святині з Тростянця, у Прощену неділю).

У вівторок богослужіння в скригівській церкві очолив декан протоієрей Андрій Сидор. Виголошуючи проповідь, він зокрема підкреслив, що слухати Слово Боже, розуміти його – запорука щастя, душевної радості. Через біблійні розповіді та проповіді священика люди пізнають, як Господня наука допомагає робити вибір на користь добра, уникати важких гріхів, любити ближнього, шанувати батьків та старших, зазначив душпастир. А настоятель розповів про святині як засіб, через який Господь подає благодатну поміч віруючій людині.

Під час перебування чудотворного образа у Скригові перед ним молилися не лише місцеві священики й віряни, а й зі Львівської та Рівненської єпархій. Після Божественної Літургії у Неділю торжества Православ’я святиню повезли в Берестечко.

15 березня 2012 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо