Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

БУДЕ НОВИЙ ХРАМ

Освячення хреста й місця під будівництво нового храму в Зміїнці Луцького районного деканату. Світлина інформаційної служби єпархії

20 жовтня архієпископ Луцький і Волинський Михаїл освятив хрест і місце під будівництво нової церкви в с. Зміїнець Луцького районного деканату. Божий дім, який споруджуватимуть по вул. Березовій, буде названо на честь преподобного Сергія Послушного, печерського, якого Церква особливо вшановує цього дня. Із владикою співслужили настоятель парафії протоієрей Володимир Лозинський та інше духовенство. До молитви долучився декан монастирів єпархії ігумен Константин (Марченко) з чернечою братією.

Архієрей побажав громаді бадьорості й наполегливості в будівництві нового храму. Він зазначив: коли на цьому порожньому місці постане Божий дім, у ньому постійно лунатимуть молитви про жертводавців та будівничих. Господь же завжди посилає благословіння на тих людей, котрі трудяться на Його ниві.

24 жовтня 2011 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо