Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ОКРАСА БОЖОГО ДОМУ

Архієпископ Луцький і Волинський Михаїл освячує новий іконостас храму Святої Трійці в с. Липини Луцького районного деканату

Учора архієпископ Луцький і Волинський Михаїл освятив іконостас, кивот горнього місця та храмову ікону в церкві Святої Трійці с. Липини Луцького районного деканату. Із владикою співслужили настоятель протоієрей Микола Цап’юк та інше духовенство. Разом з усіма молився й сільський голова Богдан Гусак (один із жертводавців парафії).

За Божественною Літургією архієрей виголосив проповідь про значення іконостасу. Зокрема зазначив, що споглядаючи на образи, ми в молитві звертаємось до Самого Бога. У храмі треба думати про те, чи правильно ми живемо, що доброго зробили. Потрібно просити в Бога заступництва, настанови, підтримки, допомоги, оздоровлення.

10 жовтня 2011 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо