Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ДО ДЖЕРЕЛА

Настоятель парафії Великомученика і цілителя Пантелеймона в селищі Люблинець Ковельського районного деканату священик Матвій Олійник із парафіянами вперше здійснили прощу до святого джерела в с. Заглина Жовківського району Львівської єпархії. Світлина з архіву священика

Настоятель парафії Великомученика і цілителя Пантелеймона в селищі Люблинець Ковельського районного деканату священик Матвій Олійник із парафіянами вперше здійснили прощу до святого джерела в с. Заглина Жовківського району Львівської єпархії. Долучився до цієї поїздки й настоятель парафії Успіння Пресвятої Богородиці с. Городище священик Микола Качмар.

За словами о. Матвія, кожен, хто побував у цьому мальовничому куточку, знову мріє повернутись сюди, щоб отримати душевний спокій, заряд любові та тепла.

У «Вікіпедії» зазначено: в XVII столітті біля цього села під час молитви пастушці Марусі з’явилася Божа Матір. Маруся розповіла односельчанам і священику і повела їх на місце появи. Але були й такі, що сміялися з неї. Дитина плакала, але раптом підвела очі вгору і знову побачила свою Небесну Гостю. За проханням Богоматері дівчинка підійшла до гори і рукою розгорнула землю. Сталося чудо: з-під землі почало бити джерело, яке донині є чудотворним.

22 вересня 2011 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо