Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

З БОЖОЮ ПОМІЧЧЮ

Архієпископ Луцький і Волинський Михаїл освячує хрест на купол новоспорудженого храму Апостолів Петра й Павла в с. Берегово Рожищенського деканату. Світлина інформаційної служби єпархії
Архієпископ Луцький і Волинський Михаїл освятив хрест на купол новоспорудженого храму Апостолів Петра й Павла в с. Берегово Рожищенського деканату. Із ним співслужили декан протоієрей Василь Шняк, настоятель парафії священик Андрій Голуб.

За Богослужінням владика звернувся до присутніх, зазначивши: «Недавно у декого були сумніви, чи скоро ви збудуєте храм, чи зможете його збудувати взагалі. Сьогодні ж, хоча громаді лише три роки, є вже церква й постав хрест на куполі, і для вас тут пролунала блага звістка. Нехай цей Божий дім, хрест на ньому оберігає ваше село від усяких лих і напастей».
12 квітня 2011 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо