Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

КРОКУВАТИ ДО БОГА

Архієпископ Луцький і Волинський Михаїл відвідав парафію Казанської ікони Божої Матері в Іваничах. Світлина інформаційної служби єпархії
Архієпископ Луцький і Волинський Михаїл відвідав парафію Казанської ікони Божої Матері в Іваничах. У співслужінні з деканом протоієреєм Ярославом Мельничуком, настоятелем протоієреєм Андрієм Мельничуком та іншими священнослижителями владика відправив Літургію і виголосив проповідь про важливість постійного духовного вдосконалення. «Щоразу, виходячи з Божого дому, ми повинні відчувати, що стали трішечки кращими, і так ставатимемо досконалішими й ближчими до Бога. Так постійним богоспілкуванням розганяймо хмари навколо себе, щоб і собі, і людям навколо світити, щоб ставало краще на душі кожному з нас і краще навколо нас».

За ревну працю на церковній ниві владика вручив архієрейську благословенну грамоту регентці одного з хорів цього храму Надії Ковальчук. Разом з усіма вірянами молився селищний голова Федір Войтюк.
10 грудня 2010 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо