Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ОСОБЛИВА ПОДІЯ В ЛУЦЬКУ

Тимчасовий храм у Луцьку, на місці якого постане собор Холмської чудотворної ікони Божої Матері. Світлина Леоніда Максимова
На Різдво Пресвятої Богородиці (Другу Пречисту) православний люд ушановує Холмський чудотворний образ Діви Марії. Ця велика святиня християнського світу зберігається у Музеї волинської ікони в Луцьку. Є в обласному центрі й невелика дерев’яна церква на честь цієї реліквії (сквер навпроти четвертої гімназії на проспекті Волі, спуск до Центрального парку).

21 вересня архієпископ Луцький і Волинський Михаїл закладе тут перший камінь собору Холмської ікони Божої Матері (після молебню й Літургії, 9.00–12.00), потім – проща до Музею, потому – святковий концерт (поч. о 15.00) і благодійна акція «Частина православного серця – самотній дитині» під час нього.

У кого б’ється серце українця, серце холмщака – прийдіть цього дня для спільної молитви, спільного добродіяння!

Як повідомлялося раніше, цього дня відбудеться паломництво до чудотворного образа й від кафедрального Троїцького собору. Докладніше про це – ось тут.
17 вересня 2010 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо