Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ПІША ПРОЩА В ТРОСТЯНЕЦЬ

Тростянецька чудотворна ікона Божої Матері. Світлина інформаційної служби єпархії
У неділю перед Успінням Пресвятої Богородиці наша єпархія відзначає свято Тростянецької чудотворної ікони Богоматері «Одигітрія». Щороку торжество посилює піше паломництво, яке проходить від Луцька до с. Тростянець Ківерецького деканату, де в храмі Святої Трійці й перебуває чудодійний образ. Аби взяти участь у прочанській ході цьогоріч, необхідно зголоситися до Юрія Нечипорука за тел. (050) 196-17-71 й прибути на пункт збору – до луцького кафедрального Троїцького собору – 21 серпня, в суботу. 22 серпня в тростянецькій церкві урочисте Богослужіння розпочнеться о 9.00, його очолить архієпископ Луцький і Волинський Михаїл. Духовна консисторія, настоятель парафії священик Сергій Ледвовк запрошують священнослужителів і мирян розділити радість празника.
10 серпня 2010 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо