Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ЦЕ СПІЛЬНА ЗВИТЯГА

На Луцькому Меморіалі в День Перемоги

До Дня Перемоги в Луцьку та всій єпархії пройшли святкові заходи. 7 травня канцлер протоієрей Микола Цап взяв участь в урочистому зібранні в обласному муздрамтеатрі, а 9 травня після Божественної Літургії в кафедральному соборі Святої Трійці архієпископ Луцький і Волинський Михаїл, декан собору протоієрей Микола Нецькар та інші священнослужителі взяли участь у мітингу на міському Меморіалі. Тут духовенство відправило заупокійні літії по жертвах Другої світової війни біля головного монумента та пам’ятного знака постраждалим від депортації з українських етнічних земель Забужжя. Тим часом перед пам’ятником Тарасові Шевченку в центрі міста настоятель луцької парафії Рівноапостольного князя Володимира священик Сергій Медвєдєв із благословення владики відслужив літію по вояках Української повстанської армії, які полягли за нашу спільну Перемогу.

У райцентрах священнослужителі Київського Патріархату також не стояли осторонь святкувань. Так, в Іваничах настоятель парафії Казанської ікони Божої Матері протоієрей Андрій Мельничук окрім традиційного поминання освятив нову ветеранську аптеку.

10 травня 2010 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо